ЦЕНТР ПЛАСТИЧНОЇ ХІРУРГІЇ

ЦЕНТР ПЛАСТИЧЕСКОЙ
ХИРУРГИИ

Видалення новоутворень

За даними статистики, кількість новоутворень шкіри неухильно зростає і часто пацієнти звертаються за допомогою у вже запущених випадках. Тому будь-які видозміни шкірних покривів, які виступають над її поверхнею, не варто розглядати як легкий естетичний дискомфорт, вони вимагають уваги фахівця, а при необхідності – не лише якісного та своєчасного видалення, а й комбінованого лікування.

Видалення новоутворень шкіри у Дніпрі

Які методи використовують для видалення новоутворень на шкірі?

Протягом тривалого часу для видалення доброякісних новоутворень шкіри використовували різні методики (класичне хірургічне висічення скальпелем, електрокоагуляція, хімічна деструкція за допомогою саліцилової кислоти в різних модифікаціях або препаратів рослинного походження (чистотіл), низькотемпературна (рідкий азот). Найбільшого поширення набув електроніж, проте всі ці методи не позбавлені низки недоліків, особливо це стосується термінів реабілітації та якості життя після проведених операцій.

Найбільш прогресивною технологією видалення новоутворень вважається радіохвильова хірургія. Застосування цієї методики забезпечує максимальну безпеку та ефективність при лікуванні папілом, невусів, фібром, бородавок, родимок, а також забезпечує відмінний косметичний ефект – рівна, чиста шкіра або мінімально можливий рубець.

Яке обладнання використовується для видалення новоутворень?

У нашому Центрі пластичної хірургії використовується радіохірургічний прилад “Surgitron™” фірми “Ellman International, Inc.” (США). Його основна відмінність від електроножа, що «панує» в пластичній хірургії вже протягом не одного десятиліття, полягає у відсутності «гарячого» елемента, що викликає опік навколишніх тканин.

Принцип роботи даного приладу полягає не у «випалюванні» тканин, а у випаровуванні дуже тонкого шару клітин, що безпосередньо стикаються з електродом. Завдяки цьому вдається досягти очікуваних результатів, зменшити пошкодження шкіри, що виникають при електрохірургії, та уникнути утворення грубих рубців. При цьому, як правило, вдається зберегти матеріал, що видаляється, і відправити його на гістологічні дослідження.

Методика радіохвильового висічення та коагуляції, що застосовується в нашому Центрі пластичної хірургії, дозволяє досягти максимального естетичного результату. Тяжкі супутні захворювання, ранній та похилий вік пацієнтів зазвичай не є протипоказаннями для радіохвильового видалення. Процедура видалення папілом, невусів, фібром, бородавок, родимок та інших новоутворень переноситься добре, а при правильному веденні рани (суворе дотримання рекомендацій лікаря) забезпечується швидке загоєння. Сургітрон дозволяє зручно та ефективно видалити родимку або бородавки на таких ділянках тіла, як крила носа, внутрішня поверхня вушної раковини, область верхніх та нижніх повік.

Які новоутворення шкіри можна видалити у центрі пластичної хірургії?

Види доброякісних новоутворень, що видаляються за допомогою технології радіохвильового висічення та коагуляції:

  • ниткоподібні папіломи (акрохордони)
  • невуси (родимки)
  • звичайні бородавки
  • підошовні бородавки
  • навколонігтьові бородавки
  • фіброми
  • сонячний кератоз, осередковий гіперкератоз
  • келоїдні та гіпертрофічні рубці
  • ксантелазми
  • гостра кондилома
  • піогенна гранульома
  • себорейний кератоз
  • гіперплазія сальної залози
  • доброякісні пухлини потових залоз
  • доброякісні пухлини волосяного фолікула та ін.

Усі пухлини, пухлиноподібні ураження шкіри та плями (особливо пігментні), методи їх лікування та видалення вимагають попередньої первинної консультації лікаря. Щоб видалити родимку, бородавку, ангіому чи інше доброякісне новоутворення шкіри, лікарю необхідно зібрати якнайбільше інформації про його природу, характер течії, спадкових даних.

Показання та протипоказання для видалення новоутворень на шкірі та слизовій оболонці

З чого розпочати операцію з видалення новоутворення?

Запишіться на консультацію до фахівця.

На першій консультації ви познайомитеся з лікарем і розповісте про свою проблему.

Ви отримаєте максимально детальну інформацію про можливі варіанти її вирішення за допомогою сучасних методик пластичної хірургії, якими володіють наші хірурги.

Після цього ви з лікарем приймаєте рішення та складаєте докладний план дій.

Пластичний хірург Павло Бадюл.

Етапи операції:

Підготовка

У процесі підготовки до операції (не більше ніж за 2 тижні) необхідно здати призначені лікарем аналізи та передопераційні дослідження:

  • Загальний аналіз крові з тромбоцитами та тривалістю кровотечі
  • Біохімічний аналіз крові (печінкові проби, сечовини, цукор крові)
  • Загальний аналіз сечі
  • Функціональні проби печінки
  • Протромбіновий індекс
  • Проба на ВІЛ та гепатити В,С
  • Реакція Вассермана
  • Група крові, резус фактор
  • Флюорографія
  • Електрокардіограма.
  • Огляд гінеколога.

Ви приходите до клініки, підписуєте згоду на проведення процедури та сплачуєте операцію.

Лікар робить фото для порівняння результатів після операції.

Операція

  1. Проводиться під місцевим наркозом.
  2. Лікар видаляє утворення за допомогою радіохірургічного приладу «Surgitron™».
  3. Накладається асептична пов’язка.
  4. Видалене утворення вирушає на гістологічне дослідження.

Реабілітація

  1. За кілька годин після операції ви можете повертатися додому.
  2. Наступного дня лікар оглядає вас і робить перев’язку.
  3. За місяць після операції контрольний огляд.

Наші переваги при видаленні новоутворень:

кваліфікація та досвід

система 3D моделювання Crysalix

обстеження та операція в одній з клінік на вибір клієнта

комфортний стаціонар

лікар з Вами до та після операції

адекватні ціни

Ми приймаємо пацієнтів із різних регіонів України

До нашого Центру пластичної хірургії звертаються за допомогою люди з різних куточків України і для естетичної корекції зовнішності, і для відновлення здоров’я. Це пацієнти з великих міст — Київ, Харків, Львів, Одеса, Запоріжжя та невеликих міст, таких як Новомосковськ, Павлоград, Кременчук, Мелітополь та багато інших. Ми використовуємо новітні технології, такі як 3D моделювання результатів операції, та високоякісне обладнання. Пластичні операції в нашому центрі проводять хірурги, які мають величезний досвід і володіють найсучаснішими методиками пластичної та реконструктивної хірургії.

Відгуки пацієнтів

Булемінко Марія Митрофанівна, 76 років

Булеминко Мария Митрофановна, 76 лет Операция по удалению рака кожи Болезнь была запущенной. Операция прошла успешно. Рада очень, что вовремя встретила Сергея Владимировича Слесаренко. Благодарна очень этому профессионалу в области ...
Читать далее

Лобенко Валерій, 78 років

Удаление карциномы кожи Уважаемый Сергей Владимирович, я Вас хочу поблагодарить за ваш профессионализм и ваши душевные качества. Благодаря вашим золотым рукам вы даете возможности для дальнейшей полноценной жизни. С уважением, ...
Читать далее

Лариса Андріївна

Установлен диагноз новообразования кожи лица. Найти специалиста по хирургическому лечению данного заболевания оказалось непросто. Обратившись в областной ожоговый центр к доктору медицинских наук Сергей Владимировичу Слесаренко, получила высококвалифицированную помощь. Благодарна ...
Читать далее

Найпоширеніші питання при хірургічному видаленні новоутворень

При правильному видаленні новоутворення знову не з’явиться, однак це не означає, що воно не з’явиться на новому місці.

При видаленні дрібних утворень рубці зазвичай не утворюються, проте це залежить від глибини патологічного процесу і схильності організму до утворення рубців.

Час відновлення після операції залежить від багатьох факторів, а період реабілітації може бути різним у різних пацієнток. Оптимальний термін поновлення занять спортом визначить ваш лікар. Але до загоєння шва слід утримуватися від тренувань та навантажень.

Ми намагаємось завжди відправляти видалені новоутворення на гістологічне дослідження.

Папіломи – це новоутворення шкіри, викликані, як вважають, вірусом папіломи людини. Вважають, що вірус проникає у шкіру через мікроушкодження, що передається контактним шляхом. Бородавки спостерігаються у будь-якому віці, але частіше – у дітей та підлітків. У чверті випадків захворювання проходить самостійно протягом півроку, у 70% випадків – протягом двох років. Розрізняють звичайні, плоскі, підошовні бородавки та гострі кондиломи. Виділяють також ниткоподібні (тонкі подовжені вирости переважно на обличчі та шиї) та пальцеподібні (товсті подовжені утворення переважно на волосистій частині голови) бородавки. Просте видалення бородавок не є лікуванням і часто вони можуть виникнути знову. Тому перед хірургічним видаленням бородавок потрібно провести противірусне лікування.

ПІГМЕНТНІ НЕВУСИ – утворюються в результаті скупчення в різних відділах епідермісу або дерми так званих невоїдних клітин, що містять більшу або меншу кількість меланіну. Ці невуси зазвичай мають характер пігментованих, іноді злегка здіймаючихся плям, коричневого або чорного забарвлення з гладкою або папіломатозною поверхнею.
Кількість цих невусів та їх локалізація можуть бути різними. Пігментні невуси можуть бути гігантськими, зазвичай вони вроджені, іноді волохаті. Залежно від локалізації невоїдних клітин розрізняють прикордонний невус (невусні клітини в основному розташовуються в нижній частині епідермісу), внутрішньодермальний, або «відпочиваючий», невус або родима пляма (невусні клітини в середній та нижній частинах дерми), змішаний невус (невусні клітини епідермісі та дермі).
Остання форма носить характер проміжної між першою і другою. Слід пам’ятати, що частина пігментних невусів є меланомонебезпечними, тобто можуть трансформуватися в меланому, чому сприяє травма у широкому сенсі цього слова. Це насамперед стосується пігментного прикордонного невуса.
Таке новоутворення клінічно частіше має вигляд плоского вузлика темно-коричневого, темно-сірого або чорного кольору із сухою, частіше з нерівною поверхнею, на якій немає волосся, навіть пушкового. Розміри його варіюють від кількох міліметрів до 4-5 см у діаметрі. Цей невус найчастіше є вродженим, але може виникнути й у будь-якому віці. Меланомонебезпечним є і змішаний пігментний невус.

Епітеліальні невуси мають різкі обриси, різну форму, колір висипань варіює в межах різних відтінків коричневого кольору; поверхня їх може бути рівною, м’якою, в інших випадках на ній утворюються бородавчасті, гіперкератотичні щільні розростання (такий невус називається бородавчастим). У деяких хворих такі невоїдні зміни мають множинний характер і розташовані у вигляді смуг на одній стороні тулуба або кінцівок (лінійний невус). Іноді на поверхні невуса росте довге волосся. Епітеліальні невуси можуть мати вигляд м’яких бородавчастих розростань на ніжці, що досягають 1,5-2 см у діаметрі, що відрізняються від м’яких фібром наявністю на їх поверхні гіперкератотичних нашарувань.

СТАРЕЧА КЕРАТОМА (себорейна кератома, стареча бородавка) – коричневе або бронзове утворення з чіткими межами, схожа на родзинку, що вдавлена ​​в шкіру. Дуже поширене захворювання, характерне для людей старше 40 років. Старечі кератоми зазвичай множинні, найчастіше локалізуються на обличчі та тулубі у людей похилого віку. Течія зазвичай безсимптомна, нерідко відбувається самоампутація кератом. Злоякісності кератом не відбувається.

Прокрутити вгору